Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
![Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?src=https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2024/01/photo_5820950210149467238_y.jpg&w=298&h=168)
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi ve Mozaik İnsan Kaynakları Geliştirme Derneği iş birliğiyle, ‘Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programı Merkezi Proje Çağrıları Bilgilendirme Toplantısı’ gerçekleştirildi.
![](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2024/01/photo_5820950210149467238_y-1024x768.jpg)
İletişim Fakültesinde düzenlenen ve iki gün boyunca süren toplantıda; Mozaik İnsan Kaynakları Derneği Başkanı Ömer Düzgün, katılımcılarla, Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları (European Solidarity Corps/ESC) kapsamında açık olan tüm merkezi proje türlerinin tanıtımını yaparak, kaynaklarıyla ilgili bilgilendirmede bulundu.
![](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2024/01/photo_5820950210149467244_y-1024x768.jpg)
Bilgi paylaşımları sonrasında Başkan Düzgün, katılımcılara, proje yazımında dikkat edilecek hususları içeren ‘9 Adımda Nasıl Proje Yazılır’ eğitimi düzenledi.
![](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2024/01/photo_5820950210149467240_y-2-1024x768.jpg)
![](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2024/01/photo_5820950210149467255_y-1024x768.jpg)
Toplantıya, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Sinan Kaya ve Doç. Dr. Ömer Çakın, Mozaik İnsan Kaynakları Geliştirme Derneği Başkanı Ömer Düzgün ile akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.
![](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2024/01/photo_5820950210149467254_y-1-1024x768.jpg)
Haber: Kerim Koç
Fotoğraf: Kerim Koç