Ayşe Arman’dan annelik notları

Ayşe Arman’dan annelik notları
  • 15.06.2015
  • 1.742 kez okundu

Gazeteci Ayşe Arman, Samsun’daki söyleşisinde anneliğin eşsiz bir duygu olduğunu söyledi.

Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ayşe Arman, Anneler Günü dolayısıyla bir alışveriş merkezinin davetlisi olarak geldiği Samsun’da, annelik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Arman, gazeteci kimliği ile değil anne kimliği ile sevenlerinin karşına çıktı.

Söyleşiye, annelere yönelik olarak yazdığı mektubu okuyarak başlayan Arman’ın yanında getirdiği kırmızı bavul dikkatlerden kaçmadı. Mektubunu okumayı tamamladıktan sonra, bavuldan bir kavanoz pirinç, elbise, ayakkabı boyası, toka, terazi, kızı Alya’nın ödevleri, laptop ve kadın giysileri çıkaran Arman, annelere kariyer ve anneliği bir arada yürütmenin sırlarını esprili bir dille anlattı.

“Yaşadığım en güzel şey annelikti”

Anneliğin eşsiz bir duygu olduğunu vurgulayan Arman, “Benim için annelik bir başkasını kendinden daha çok sevebilmektir. Annelik emektir, uykusuz gecelerdir, endişedir. En güzel sıfatlardan biridir annelik. Gazeteciyim, eşim, sevgiliyim, ama aslında ben bir anneyim. Her şeyi bırakabilirim, ama anneliği bırakamam” dedi.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ