Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Geleceğin hukukçuları kongrede buluştu

Geleceğin hukukçuları kongrede buluştu
  • 16.12.2016
  • Geleceğin hukukçuları kongrede buluştu için yorumlar kapalı
  • 2.058 kez okundu

12. Üniversiteler Arası Genç Ceza Hukukçuları Kongresi 10-11 Kasım’da Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

12. Üniversiteler Arası Genç Ceza Hukukçuları Kongresi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Doğu Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongre, 10 Kasım günü saat 09:05’te Atatürk’ü Anma Programı, ardından 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Anma Programı ve açılış konuşmaları ile başladı. Kongrenin ilk günü Dicle Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesiöğrencileri konularını sundular. Ondokuz Mayıs Üniversitesi; Hatice SAĞLAM, Şeyma ÖZEL ve Yrd.Doç.Dr. Namık Kemal TOPÇU ile “Takdiri İndirim Nedenleri (TCK m. 62)” konusunda sunumlarını gerçekleştirdi. İlk günün sonunda katılımcılarla Türkiye Adalet Akademisi ve Anıtkabir ziyaret edildi.

Kongrenin ikinci günü Ankara Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencileri konularını sundular. Kongre, kapanış konuşmalarının ardından katılımcılara plaketleri ve katılım sertifikaları takdim edilmesiyle sona erdi.

img_1622

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ