Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

3.İFGİ ödülleri sahiplerini buldu

3.İFGİ ödülleri sahiplerini buldu
  • 09.05.2018
  • 3.İFGİ ödülleri sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
  • 1.987 kez okundu

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencilerinin katıldığı İletişim Fakültesi Genç İletişimciler (İFGİ) Haber ve Fotoğraf yarışmasında, ödüller sahiplerini buldu.

İletişim Fakültesi öğrencileri, uygulama gazetesi Genç İfade’de yer alan haber ve fotoğrafları ile İFGİ Haber ve Fotoğraf yarışmasına katıldı. Jüri üyeleri tarafından değerlendirilen haber ve içeriklerin ödüllendirildiği tören, İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Törene Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Ünal, Basın Enformasyon İl Müdürü Volkan Tokbaş, OMÜ Rektör Danışmanı ve Gazetecilik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Onur Bekiroğlu, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Oktan ve Dr. Öğr. Üyesi Sinan Kaya, Radyo Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ömer Çakın, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Recep Yılmaz, Yeni Medya ve İletişim Teknolojileri Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nur Erdem, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 Kaymakamdan övgü

 Ödül töreninin açılışında öğrencilere hitap eden Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, “İletişim ve sosyal medya hayatımızın olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Bu anlamda, eğitim gören öğrencilere de büyük iş düşüyor. Ödül alan öğrencilerimizi ve emeği geçen eğitimcilerimizi kutluyorum. Bu gibi törenlerin ve yarışmaların oldukça faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.

Mustafa Kemal Güneşdoğdu özel haber

Öğrenciler, bu sene 3.sü düzenlenen İFGİ’de 5 farklı kategoride ödül aldı. Mustafa Kemal Güneşdoğdu Özel Ödülü ise, jandarma personeli olarak görev yapan ve aynı zamanda İletişim Fakültesi’nde öğrenci olan Mehmet Rüştüoğlu’na verildi.

Öğrencilerin 5 kategoride  yarıştığı İFGİ ödüllerinde kazanan isimler şöyle:

Mustafa Kemal Güneşdoğdu Özel Ödülü: Mehmet Rüştüoğlu, Haber kategorisi 1.’lik Ödülü:Açelya Kaynar, Röportaj- Söyleşi kategorisi 1.’lik Ödülü: Buket Topaktaş, Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi kategorisi 1.’lik Fatih Özsoy, Ahmet Taylan Dikmetaş, Eren Taslak, Furkan Kökoğlu, Havva Mahmutoğlu,Estetik Fotoğraf kategorisi 1.’lik ödülü Tolga Vural, Görsel Dal kategorisi Mehmet Rüştüoğlu.

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ