Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

OMÜ Radyo’dan Güz Dönemi Üye Alımı Toplantısı

OMÜ Radyo’dan Güz Dönemi Üye Alımı Toplantısı
  • 22.10.2022
  • OMÜ Radyo’dan Güz Dönemi Üye Alımı Toplantısı için yorumlar kapalı
  • 847 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu ‘OMÜ Radyo’ güz dönemi üye alımı toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda radyonun tanıtımı ve yeni dönem için neler yapacakları hakkında bilgi verildi. 

Danışmanlığını Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Ufuk İnal’ın yaptığı OMÜ Radyo’nun tanıtım konuşmasını öğrenci temsilcisi Ada Kahriman ve departman görevlileri üstlendi. Toplantıda ilk olarak, OMÜ Radyo’nun tanıtımı ve izledikleri politika hakkında bilgi verildi. Radyonun sadece radyo alanında kısıtlanmadığı, öğrencileri iletişim ve akıcı konuşma alanında geliştirmek adına bir eğitim verildiği vurgulandı. Verdikleri eğitimde disiplin ve sorumluluk sahibi olmanın, radyo için önemli olduğunun altı çizildi. 

2022-2023 akademik yılında, OMÜ Radyo’ya katılacak öğrencilerin ‘Haber, Prodüksiyon, Program ve Sosyal Medya Departmanlarının’ içinden akademik yıl içerisinde  faaliyet göstermek istedikleri departmanları seçmeleri istendi. Bunun yanında şu anda pasif olarak faaliyet gösteren Radyo Topluluğunun, dönem içerisinde tekrar aktif olarak faaliyet göstereceğinin bilgisi de verildi. Radyo Topluluğunun yıl içerisinde gerçekleştirmek istedikleri etkinlikler, toplantılar ve mesleki alanda öğrencileri ön planda tutacak eğitimler verileceği hakkında da bilgi aktarımı yapıldı.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ