Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Sine-Düş Topluluğu’nda Seçim Heyecanı

Sine-Düş Topluluğu’nda Seçim Heyecanı
  • 24.01.2021
  • Sine-Düş Topluluğu’nda Seçim Heyecanı için yorumlar kapalı
  • 701 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema (RTS) Bölümü bünyesinde kurulan Sinema ve Düşünce (Sine-Düş) Topluluğu yeni yönetimini seçti.

Sine-Düş Topluluğu bugün saat 15.00’te Google Meet uygulaması üzerinden gerçekleştirilen toplantıda yeni yönetimine karar verdi.  Sine-Düş Topluluğu’nun 118 üyeden 47’sinin katılımıyla gerçekleşen yeni yönetim seçimi, Yasir Yıldırım ve ekibinin 47 oyun tamamını alarak kazanmasıyla sonuçlandı.

Sine-Düş Başkanı Yasir Yıldırım, katılım gösteren tüm üyelere teşekkür eder yeni projeler ile Sine-Düş’ü çok daha iyi bir noktaya getirmek istediklerini belirtti.  Yıldırım’ın konuşmasından sonra söz alan Sine-Düş Danışmanı ve İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü  Dr. Öğr. Üyesi Filiz Erdoğan Tuğran “Eski yönetimdeki arkadaşlara emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Hepsinin yeri bende ayrıdır. Yeni yönetimin de Sine-Düş’ü çok güzel yöneteceğine inancım tam.” şeklinde konuştu. Tuğran’dan sonra söz alan Sine-Düş Danışman Yardımcısı ve Radyo, Televiyon ve Sinema Bölümü Arş. Gör. Uğur Kılınç “Yeni yönetimi tebrik ediyorum ve eski yönetime teşekkürlerimi sunuyorum. Şu an tüm Sine-Düş üyelerinden isteğim, etkinliklere katılım sağlayıp Sine-Düş’e sahip çıkmanız şeklinde olacak” dedi. Son olarak konuşan Sine-Düş eski başkanı Burak Anılan “Yeni yönetime başarılar diliyorum. Her zaman yönetim olarak birbirinizin arkasında olun. Başkanınız sizden topluluk adına bir şey istediğinde öteleme yapmayın. Siz artık bir bütünsünüz.” diyerek etkinliklere katılım oranının artırılması gerektiğini ifade etti.  

Haber: Burak Anılan

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ