Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

OMÜFoto Objektifini Tekkeköy’e Doğrulttu

OMÜFoto Objektifini Tekkeköy’e Doğrulttu
  • 13.11.2022
  • OMÜFoto Objektifini Tekkeköy’e Doğrulttu için yorumlar kapalı
  • 424 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu (OMÜFOTO) ve Tekkeköy Belediyesi’nin düzenlediği “Medeniyetin Doğuşu Tekkeköy” fotoğraf yarışması için topluluk üyesi öğrenciler tarihi yerleri gezerek fotoğraflar çekti.

Öğrenciler Tekkeköy Ahşap Cami’den başlayıp Anıt Ağacı, Kurşunlu Şelalesi, Tekkeköy Nostaljik Parkı, Tekkeköy Mağaraları ve Ant Yeri Kilisesini gezerek fotoğraflar çekti. Çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği gezide öğrenciler keyifli vakit geçirdi.

Öğrenciler Sevgi Tekkesi Restoran’da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile bir araya geldi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “OMÜ Fotoğrafçılık Topluluğu ile birlikte organize ettiğimiz etkinlik ile ilçemizin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmanın yanında, özellikle fotoğrafçılık ile ilgilenen üniversite öğrencilerimizin objektifinden ilçemizin tarihi ve doğal güzelliklerini ortaya koyacağız” dedi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencilere bugünkü çabaları için teşekkür ettiğini belirterek yarışmada başarılar dilediğini ekledi. OMÜ Fotoğrafçılık Topluluğu Başkanı Gazetecilik 4. Sınıf öğrencisi Miraç Şentürk, öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiğini ve bir daha ki yapılacak gezi için planlama yapıldığını söyledi.

Haber-Fotoğraf: Sevil Doğan

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ