OMÜ 36. Geleneksel Üniversite İçi Spor Şenliği 9 Mayıs’ta Başlıyor
![OMÜ 36. Geleneksel Üniversite İçi Spor Şenliği 9 Mayıs’ta Başlıyor](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?src=https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/04/36.-geleneksel-universite-ici-11spor-senligi-afis-2022.jpg&w=298&h=168)
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) çalışanları ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşecek 36. Geleneksel Üniversite İçi Spor Şenliği, Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesinde yapılacak. 9 Mayıs’ta başlayacak olan şenlik 6 Haziran’da sona erecek.
Ayrıntılı bilgi için: https://sks.omu.edu.tr/
İrtibat Telefonu: 0362 312 19 19 / Dâhilî No: 7084
![](https://gencifade.omu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/04/36.-geleneksel-universite-ici-spor-senligi-afis-2022-725x1024.jpg)
ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ