Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Fakültemizin ilk Erasmus öğrencisi

Fakültemizin ilk Erasmus öğrencisi
  • 06.11.2016
  • Fakültemizin ilk Erasmus öğrencisi için yorumlar kapalı
  • 2.580 kez okundu

Fakültemiz 4.sınıf öğrencilerinden Özer Öztürk, Erasmus programı ile Romanya Oradea Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve İletişim Bilimleri Fakültesi’nde öğrenim görmeye başladı.

Fakültemiz 4.sınıf öğrencilerinden Özer Öztürk, 2016 yılında yapılan Erasmus sınavı sonucunda, Romanya Oradea Üniversite’nde eğitim görmeye hak kazandı. Ekim ayında Romanya yolculuğuna başlayan Öztürk, 2 saatlik uçak ve 14 saatlik tren yolcuğunun ardından Romanya’nın Oradea kentine vardı. Faculty of International Relationsand Communication Sciences (Uluslararası İlişkiler ve İletişim Bilimleri Fakültesi)’nde kaydını yaptırdı.

Romanya

OMÜ’de  ikinci yurt dışı heyecanım

Dikey Geçiş Sınavı ile 2015 yılında İletişim Fakültesi’ne kayıt yaptırdığını belirten Öztürk, daha önce öğrenim gördüğü Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Meslek Yüksek Okulu’nda Mevlana programını kazanarak Bosna-Hersek’te de eğitim aldığını söyledi.

Fakülte’nin ilk Erasmus öğrencisi olmak mutluluk verici

Fakülte’nin ilk erasmus öğrencisi olduğu için büyük mutluluk duyan ve diğer öğrenciler için iyi bir motivasyon kaynağı olacağını söyleyen Öztürk, edineceği yeni deneyimlerin heyecanını yaşadığını belirtti.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ