Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Fakültemizden…

Fakültemizden…
  • 15.02.2016
  • Fakültemizden… için yorumlar kapalı
  • 5.127 kez okundu

Genç İfade ekibi olarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi öğretim elemanlarının akademik başarılarını kutluyoruz.

Gazetecilik Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Onur Bekiroğlu 23 Ekim 2015 tarihinde doçent unvanı aldı. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunu olan Bekiroğlu, “Akademik kariyerde en önemli durak doktoraysa diğer bir önemli durak da doçentlik durağıdır. Bu iki akademik unvan, kişilerin çalışmaları, emekleri, gayretleri ve birikimlerinin sonunda kazandıkları unvanlardır. Bu unvanı 12 yıllık çalışma sürecimin ürünü ve meyvesi olarak değerlendirmek mümkün” dedi.

gencifade.omu.edu.tr

Gazetecilik Bölümü Arş. Gör. Hasan Turgut, Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Genel Gazetecilik Anabilim Dalı’nda yaptığı “Makine Olarak İnternet: Toplumsal Hareketler ve Yeni Medya İlişkisine Dair İmkân ve Sınırlılıklar” başlıklı tezinin savunmasını 11 Şubat 2016 tarihinde başarıyla tamamlayarak doktor unvanı almaya hak kazandı.

gencifade.omu.edu.tr

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Arş. Gör. Burcu Altıparmak, Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı’nda “Kent Pazarlamasında İletişim Yöntemiyle Kentlilik Bilincinin Geliştirilmesi” başlıklı teziyle 2015 yılında doktor unvanı almaya hak kazandı.

gencifade.omu.edu.tr

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ