Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

TÜBİTAK Proje Yazım Eğitimi Etkinliği Başladı

TÜBİTAK Proje Yazım Eğitimi Etkinliği Başladı
  • 13.02.2020
  • TÜBİTAK Proje Yazım Eğitimi Etkinliği Başladı için yorumlar kapalı
  • 1.079 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi tarafından organize edilen TÜBİTAK 2237-B Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında “İletişim ve Yönetim Bilimleri Alanında Proje Yazma Eğitimi”, Konaks Otel’de akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştiriliyor.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Niyazi Usta, TÜBİTAK tarafından desteklenen, Teknoloji Transfer Ofisi danışmanlığında İletişim Fakültesi tarafından organize edilen eğitimin açılış konuşmasında TÜBİTAK proje eğitimi etkinliklerinin sosyal bilimler alanında yapılan çalışmaların gelişmesi noktasında önemli rol oynadığını ifade etti.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nuray Keskin’in eğitim koordinatörlüğünü yaptığı, 15 Şubat’a kadar devam edecek olan eğitimler Hacettepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mutlu Binark, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Koçak, Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Öğretim ÜyesiProf. Dr. Günseli Bayraktutan, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burak Özçetin tarafından veriliyor.

Eğitimde “Temel Kavramlar ve Proje Yönetimi, TÜBİTAK ve Destekleri, ARDEB Proje Bölümleri ve Hazırlık Süreci, Proje Fikirlerinin Görüşülmesi, Etkin Proje Yazımı, Proje Değerlendirme Süreçleri, Proje Hazırlık Süreci Projelerin Başarısızlık ve Reddedilme Nedenleri” konuları, 3 gün süresince konuk eğitim üyeleri tarafından ele alınacak.

Haber: Açelya Kaynar

Fotoğraf: Oğuzhan Uysal

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ