Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Kültür ve Turizm Haberciliğinin Yaygınlaştırılması Paneli Düzenleniyor

Kültür ve Turizm Haberciliğinin Yaygınlaştırılması Paneli Düzenleniyor
  • 06.12.2022
  • Kültür ve Turizm Haberciliğinin Yaygınlaştırılması Paneli Düzenleniyor için yorumlar kapalı
  • 436 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ve çeşitli kuruluşların katkılarıyla Türk İnternet Medya Birliği ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğiyle yürütülen ‘Kültür ve Turizm Haberciliğinin Yaygınlaştırılması Projesi’ kapsamında Samsun’da panel düzenleniyor.

OMÜ İletişim Fakültesinin ev sahipliği yapacağı panelde alanında uzman olan birçok isim katılımcılara bilgi aktarımı sağlayacak.

13 Aralık Salı günü 14.00’te gerçekleştirilecek olan panelin moderatörlüğü OMÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Bekiroğlu tarafından yapılacak. Panelde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (HBVÜ) Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar ‘Gazetecilikte Etik Kurallar ve Dezenformasyon’, HBVÜ Öğr. Üyesi Prof. Dr. Elif Emre Kaya ‘Kültür Haberciliği’, HBVÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Eda Turancı ‘Turizm Haberciliği’, İMEF Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ‘Habercilikte Etkin Sosyal Medya Kullanımı’, Başkent Üniversitesi (BÜ) Öğr. Üyesi Av. Özge Eralp Evci ‘Medyada Kişisel Verilerin Korunması’ konularında bilgi aktarımı gerçekleştirecek. 

Katılımın ücretsiz olacağı panel sonrasında katılımcılara eğitim sertifikası verilecek.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ