Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Kampanyaya Davet: Yemekler Benden!

Kampanyaya Davet: Yemekler Benden!
  • 12.02.2020
  • Kampanyaya Davet: Yemekler Benden! için yorumlar kapalı
  • 1.006 kez okundu

Öğrencisi, akademisyeni ve idari çalışanlarıyla bir aile olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), çok daha fazla öğrencinin bütçesine katkı sağlamak için yemek bursu kampanyası başlattı.  

OMÜ Sosyal Hizmet Öğrenci Topluluğu’nun yürüttüğü ve çalışanlardan gelen talepler doğrultusunda hazırlanan “Üniversitemde Değerliyim” adını taşıyan sosyal sorumluluk projesiyle daha fazla öğrenciye 4 ay boyunca yemek bursu verilmesi amaçlanıyor. Halen 1500 öğrenciye yemek bursu sağlayan Ondokuz Mayıs Üniversitesi çalışanlarının katkılarıyla bu sayıyı çok daha yukarılara taşıyacak.

Kampanyaya nasıl katılırım?

OMÜ ailesi olarak bu dayanışmaya katkı sağlamak isteyen çalışanlar, ekte yer alan formu doldurarak fakülte, yüksekokul, MYO ve bölümlerinize teslim ederek 12 Şubat tarihine kadar Rektörlüğe ulaşmasını sağlayabilirler. Dört çeşit yemekten oluşan bir öğün iki buçuk lira  (2,5TL).   

OMÜ adına Akbank Ondokuz Mayıs Üniversitesi Şubesinde toplanan destekler Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının hesabına aktarılacak. Ayrıca yapılan yardımlar karşılığında verilen ücretsiz yemek miktarı www.omu.edu.tr web sitesinde ilan edilecektir.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ