Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

İletişim Fakültesi Hatıra Ormanı

İletişim Fakültesi  Hatıra Ormanı
  • 13.12.2017
  • İletişim Fakültesi Hatıra Ormanı için yorumlar kapalı
  • 1.831 kez okundu

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 4. sınıf öğrencileri “Toplumsal Sorumluluk Projesi” dersi kapsamında Çarşamba Belediyesi ve İletişim Fakültesi öğrenci temsilciliği iş birliğiyle hatıra ormanı oluşturmak amacıyla ağaç dikimi etkinliği gerçekleştirdi.

Çarşamba Doğal Yaşam Parkı’nda düzenlenen etkinliğe Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Niyazi Usta, Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi’nden Edebiyatçı Prof. Dr. Layli Ükübayeva, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Oktan, Radyo Sinema ve Televizyon Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ömer Çakın, Senarist-Yönetmen Bekbolat Aydaraliyev ve İletişim Fakültesi öğrencileri katıldı.

“Geleceğe kalıcı iz bırakmak çok anlamlı”

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar “İletişim Fakültesi öğrencilerimizi bu güzel fikirlerinden dolayı kutluyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Niyazi Usta da “Bu tür projelerle öğrencilerin doğaya ve geleceğe kalıcı bir iz bırakmaları çok anlamlı.” değerlendirmesinde bulundu.

Proje üyelerinden Şeyma Çıtlak ise “Doğada yapılan tahribatın giderilmesi için bu projeyi düzenledik. Doğayı ve çevrenin düzenlenmesi için ağaç dikimini önemsiyoruz.” şeklinde konuştu.

Etkinlik çerçevesinde Ocak ayında aktif hâle gelecek olan Çarşamba Sokağı, Çarşamba Konağı, yöresel yemeklerin bulunduğu restoran ve Taş Camii gezildi.

 

IMG_2807IMG_2813IMG_2789IMG_2780

 

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ