Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

İletişim Başkanlığından “Uluslararası Genç İletişimciler Forumu”

İletişim Başkanlığından “Uluslararası Genç İletişimciler Forumu”
  • 07.04.2022
  • İletişim Başkanlığından “Uluslararası Genç İletişimciler Forumu” için yorumlar kapalı
  • 1.098 kez okundu

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığının iş birliğiyle bu yıl ilk kez ‘Stratcom Youth: Uluslararası Genç İletişimciler Forumu’ 6-11 Mayıs’ta Antalya’da gerçekleştirilecek.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hajiyev, TRT Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet Zahid Sobacı, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz ve beraberinde 100’den fazla konuşmacının da katılacağı etkinliğe yurt içi ve yurt dışından iletişim fakültesi 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencileri başvurabilecek.

Etkinlikte stratejik iletişim, kamu diplomasisi, dijital medya, kriz iletişimi, halkla ilişkiler ve gazetecilik başta olmak üzere iletişim alanındaki 20’den fazla konu başlığında eğitimler ile atölyeler düzenlenecek.  Kariyer planlama eğitiminin de verileceği Forum, 6 gün sürecek.  Program sonunda öğrencilere katılım belgesi sunulacak.

Program kapsamında katılımcı öğrenciler, Kaleiçi, Yivli Minare, Şehzade Korkut Cami, Yat Limanı, Düden Şelalesi ve Aspendos gibi birçok kültürel noktayı ziyaret etme fırsatı bulacak. Uluslararası Genç İletişimciler Forumu, 10 ülkeden 100 öğrenciyi kabul edecek ve katılımcılar başvuru sonucu belirlenecek.

Başvuru formu: https://tr.stratcomsummit.com/youth

Konuşmacılar: https://tr.stratcomsummit.com/konusmacilar

Resmi site: https://tr.stratcomsummit.com/

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ