Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

İletişim Fakültesi Haber Medya grubunu ziyaret etti

İletişim Fakültesi Haber Medya grubunu ziyaret etti
  • 08.12.2016
  • İletişim Fakültesi Haber Medya grubunu ziyaret etti için yorumlar kapalı
  • 1.976 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri Haber Medya Grubunu ziyaret etti.

OMÜ İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Onur Bekiroğlu, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Ahmet Oktan ve Yrd. Doç. Dr. Sinan Kaya, Gazetecilik Bölümü Araştırma Görevlisi Gülten Arslantürk, Gazetecilik Bölümü Uzmanı Tülin Al Sahli ve öğrenciler Haber Medya Grubu’nu ziyaret ederek grubun işleyiş politikaları hakkında bilgi edindiler.

Ziyarette konuşan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, “Haber Medya Grubu olarak televizyon, radyo, gazete, dergi ve internet sitesi gibi çeşitli yayın organlarını bir çatı altında buluşturarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile beraber 3K adında bir projeye başattık. Öğrenci de, üniversite de, biz de kazanacağız. Öğrenci arkadaşlarımıza teorik hayattan pratik hayata geçiş aşamasında neler katabileceğimize dair bilgi alışverişinde bulunduk. Bunun sonucunda da sizlerle buluştuk.Umarım ileriki hayatınızda beraber oluruz” dedi.

Ziyaretin önemine vurgu yapan Gazetecilik Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Bekiroğlu ise; “Böyle farklı medya türlerini aynı çatı altında buluşturan ve Samsun’un önde gelen medya kuruluşu olan Haber Medya Grubu’na teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin donanımlarını üst seviyeye çıkartabilmek için böyle bir girişimde bulunduk. Güzel sonuçlar alacağımızı umut ediyorum” şeklinde konuştu.

Öğrenciler işleyiş hakkında bilgi aldıktan sonra haber merkezindeki muhabirlerle sohbet etti. Daha sonra öğrenciler televizyonunu ve radyoyu ziyaret ederek uygulamalı eğitim alma fırsatı buldu.

 

img_0012

img_9870

img_9951

img_9929

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ