Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Gazetecilik Topluluğu Kahvaltıda Buluştu

Gazetecilik Topluluğu Kahvaltıda Buluştu
  • 16.01.2023
  • Gazetecilik Topluluğu Kahvaltıda Buluştu için yorumlar kapalı
  • 604 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 3. Sınıf Öğrencisi olan Selen Öztürk’ün kurucu başkanlığını üstlendiği Gazetecilik Topluluğu, akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla ilk organizasyonunu gerçekleştirdi.

Düzenlenen kahvaltıya, topluluk danışmanı Arş. Gör. Özlem Delal Abanoz, İletişim Fakültesi öğretim elemanları Dr. Öğr. Üyesi Enes Abanoz ile Öğr. Gör. Onur Şen, OMÜ Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Haber Merkezi Sorumlusu Ergün Alver ve öğrenciler katılım sağladı.

Çalışma arkadaşlarımıza inancımız yüksek”

Gazetecilik Topluluğu Başkanı Selen Öztürk, “Öncelikle Dr. Öğr. Üyesi Enes Abanoz, Öğr. Gör. Onur Şen ve Arş. Gör. Özlem Delal Abanoz hocalarım başta olmak üzere siz değerli üyelerimizi bir arada görmek çok değerli. Hepiniz hoş geldiniz. Gazetecilik Topluluğu olarak yapacağımız etkinlikler ve organizasyonlar Ankara’da medya kuruluşlarına ziyaret, alanında uzman gazetecileri fakültemize getirtip söyleşilerde bulunmak, Workshop’lar düzenlemek. Topluluk olarak amacımız Gazetecilik Bölümündeki öğrencileri dersler dışında da gelişimine katkı sağlamak. Çalışma arkadaşlarımıza inancımız yüksek. Bu konuda üyelerimize ve yönetimimize güveniyorum. Bizim için verimli bir yıl olacağına inanıyorum.” diyerek açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

“Topluluklar, gönüllülük esasına dayanır”

Gazetecilik Topluluğu Başkan Yardımcısı Berk Can Dereci “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Topluluklar gönüllülük esasına dayanır. Umarım güzel başarılar elde edeceğiz. Burada sizinle birlikte ilk etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Güzel bir kahvaltıda bir arada olduğumuz için mutluyuz. Tekrardan daha güzel etkinliklerle bir araya gelmek dileğiyle hepinize teşekkür ederim.” diyerek sözlerini noktaladı.

Kahvaltı fotoğraf çekimiyle son buldu.

Haber: Betül Balabaz

Fotoğraf: Miraç Şentürk

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ