Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Fakültemizde şenlik var

Fakültemizde şenlik var
  • 02.04.2016
  • Fakültemizde şenlik var için yorumlar kapalı
  • 3.780 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi tarafından 9-11 Mayıs tarihlerinde “1. İletişim Şenliği” düzenleniyor.

Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü’nde 9-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 1. İletişim Şenliği’nde öğrencileri, kültür-sanat, eğlence ve spor aktiviteleri ile dopdolu bir program bekliyor. Şenlik üç gün sürecek OMÜ İletişim Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları tarafından düzenlenen şenlik kapsamında, fotoğraf sergisi, uçurtma şenliği, tiyatro ve halk oyunları, şiir dinletileri, konserler, karaoke, yazlık sinema etkinliği, bisiklet gösterisi, masa tenisi karşılaşmaları, futbol müsabakaları ve birbirinden eğlenceli yarışmalar yer alıyor.

Genç İletişimciler Yarışması Ödül Töreni Üç gün sürecek olan şenliğin son gününde, İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi Genç İfade ve gazetenin internet sitesinde (www.gencifade.omu.edu.tr) yayımlanan haberlerin ve fotoğrafların değerlendirildiği “ İletişim Fakültesi Genç İletişimciler (İFGİ) Haber ve Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni” yapılacak. Kültür-sanat, sağlık, spor, araştırma-özel, rutin, röportaj-söyleşi, haber fotoğrafı, estetik fotoğraf kategorilerinde dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle takdim edilecek.

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ