Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Şenlik Günlüğü 3

Şenlik Günlüğü 3
  • 11.05.2016
  • Şenlik Günlüğü 3 için yorumlar kapalı
  • 3.490 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen “1.İletişim Şenliği”  son gününde de katılımcılara birbirinden eşsiz saatler yaşattı.

Halk oyunları ve bisiklet gösterisi ile başlayan şenliğin son günü, “İletişim Fakültesi Genç İletişimciler (İFGİ) ödüllerinin sahiplerini bulmasıyla devam etti. İFGİ ödül töreni sonrasında öğrencilerin söyledikleri karaoke ile katılımcılar doyasıya eğlendiler. Karaoke’nin ardından öğrencilerin verdiği konser ile İletişim Fakültesi öğrencileri coşku dolu saatler yaşadı. Şenliğin 3. Günü de eğlence dolu saatlere ev sahipliği yapmış oldu.

9-11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen “1. İletişim Şenliği”ni geride bıraktık. Bize en büyük desteği sağlayan başta Çarşamba Belediyesi olmak üzere Ali Osman Ulusoy Otobüs ve Fındıkkale Turizm Çarşamba şubesine, Eski Fırın’a, Özakkaya Cafe & Restaurant’a, Kurukahveci Mehmet Efendi’ye, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur)’ne, ETL Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlığı Karadeniz Bölge Ofisi’ne, Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Ticaret A.Ş. Çarşamba şubesine teşekkürlerimizi arz ederiz.

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ