Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Foto-Maraton Sergisi Açıldı

Foto-Maraton Sergisi Açıldı
  • 08.11.2019
  • Foto-Maraton Sergisi Açıldı için yorumlar kapalı
  • 1.353 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Ayvacık Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen “Foto-Maraton” başlıklı etkinlik kapsamında fotoğraf sergisi ve yarışması düzenlendi.

Öğrencilerin “Yeşilin Elli Beş Tonu” sloganıyla 29 Ekim’de gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında çekilen fotoğraflar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğrenci Yaşam Merkezi’nde sergilendi. Sergiye, Rektör Vekili Prof. Dr. Vedat Ceyhan, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Niyazi Usta, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emin Kasap, Meclis Üyeleri ile öğrenciler katıldı.

Foto- Maraton etkinliğinin devamı olarak gerçekleştirilen sergininin açılış konuşmasını yapan Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı “Ondokuz Mayıs Üniversitemizin İletişim Fakültesi Öğrencilerinin öncülüğünde gerçekleştirilen Foto- Maraton etkinliğinin açılışına hoş geldiniz. Öncelikle bizlere bu imkânı sağlayan Ondokuz Mayıs Üniversitesi yönetimi ve hocalarına teşekkür ederiz. Saklı Cennet Ayvacık’ı saklandığı yerden çıkaracağız diyerek Ayvacık’a gelen ve çok kısa bir zaman içerisinde böyle bir ortamı hazırlayan geleceğimizin teminatı olan gençlerimize çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yarışmada, birinci İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi Abdullah Hocaoğlu, ikinci ve üçüncü sırasıyla Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Adnan Zarur ve Esra Kumaş, dördüncü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Ezgi Aslan oldu. Sergi, kazanan öğrencilere hediye ve plaket verilmesinin ardından fotoğraf çekimiyle son buldu.

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ