Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

“Sıcak Kalplerden Minik Ellere”

“Sıcak Kalplerden Minik Ellere”
  • 30.11.2020
  • “Sıcak Kalplerden Minik Ellere” için yorumlar kapalı
  • 808 kez okundu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencileri, Adıyaman’da bir köy okulunun ana sınıfına katkı sağlamak için yardım kampanyası başlattı.  

OMÜ İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Arş. Gör. Dr. Gülten Arslantürk’ün yürüttüğü Toplumsal Sorumluluk Projesi dersi kapsamında öğrenciler, “Sıcak Kalplerden Minik Ellere” sloganıyla yardım kampanyası başlattı. Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bir okulun ana sınıfı öğrencilerine kıyafet, sınıf için gerekli ders materyalleri ve oyuncak gibi araç gereç sağlamak üzere harekete geçen OMÜ İletişim Fakültesi öğrencilerine Antalya’dan Neşe ve Çocuk Dünyası Kreş ve Gündüz Bakımevi de destek verdi.

Maddi imkanları yeterli olmayan ana sınıfı öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması için Samsun’dan harekete geçen öğrenciler, toplamda bin 500 kilometre yol kat ederek minik ellerin eğitimine katkı sağlayacak. Sosyal medya üzerinden yürütülen projeye katkı sağlamak ve detaylı bilgiye ulaşmak için Instagram üzerinden @sıcakalplerdenminikellere adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Haber: Kader İbici

Görseller: Kader İbici

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ