Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İletişim Fakültesi - Uygulama Gazetesi -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Yakın çevreniz kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili olaylar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Daha sağduyulu ve gerekli desteği verici şekilde olmanızda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Arkadaş çevreninizin hayatınızda önemli tıkanıklıkları giderdiklerine şahit olabileceksiniz. Çalışma ortamınızda ya da çalışanlarınız ile ilgili yaşanan gerilime karşı daha sabırlı olun.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Eğitimler,uzak seyahtler ya da kariyeriniz ile ilgili bazı konuların gündeme gelmesi söz konusu.İş ortamınızda koymadığınız sınırlar var ise onlarla ilgili bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Ofis ortamınız ve çalışma şartlarınız gündeme gelerek yeni bir arayışa girmek isteyebilirsiniz. Ofis arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişimler gündeminizi yoğun tutabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Tavrınızda ki sert etkiler toparlanması zor durumlara yol açabilir. Trafikte dikkatsizlikten dolayı ufak sıkıntılar yasayabilirsiniz temkin! 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Ekonomik anlamda önemli bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz.Aileniz ile ilgi bazı konularda kendinizi ispat etmek durumunda kalacağınız konular deneyimleyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Eski arkadaşlık ilişkileriniz veya küslükler gündeme gelebilir.Yaşanılan maddi streslerinizi yakın çevreniz veya kardeşlerinizle çözmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İlişkiler ile ilgili şanslı bazı başlangıçlar yada görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.Beklediğiniz haberler veya iletişimler gün içerisinde kurulabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Hayalleriniz ve beklentilerinizle ilgili net bir gerçekliğe ulaşmanın zamanı gelmiştir. Sevgide gerçeklerle yüzleşme zamanı.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Aşk ve ilişkilerinizde gerçeklerden kaçmak isteyebilirsiniz.Bugüne kadar sınır koymadığınız konulardan dolayı pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Parasal konular ile ilgili bazı dengeleri toparlamak isteyeceksiniz.Maddi konularınız ile ilgili geleceğe yönelik planlar yapmak size güven verebilecek.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Yeni tanışmalar ve aşkta heyecan vaktidir. Eski yaraların üzerini silme kararınızı uygulama vakti geldi.